IKKO LANKO ITB05 5.0 "Bluetooth" Imtuvo Dual AK4377 VPK Subalansuotas in-Ear Stebėti/Ausinių Stiprintuvo MMCX Sporto Atnaujinti Kabelis

IKKO LANKO ITB05 5.0 "Bluetooth" Imtuvo Dual AK4377 VPK Subalansuotas in-Ear Stebėti/Ausinių Stiprintuvo MMCX Sporto Atnaujinti Kabelis

Nauja prekė

€97.56

€108.40

-10%

Sumažinta kaina!

Apie prekę

Kartu "Bluetooth" imtuvo ir DAC/ausinių stiprintuvo simetrinis droselis formatai sverto puikus dizaino, kokybės, siekiant skatinti aukštos kokybės garso atkūrimui.

Į ITB05 konversija ir stiprinimas etapų yra pagrįstas pora nepriklausomų AKM AK4377 VPK žetonų, kurių kiekvieną valdo kanalas visiškai simetriškas produkcija.Ši struktūra leidžia aukštos kokybės, tikslus ir skaidrus garso atkūrimo didelį triukšmą.

Qualcomm QCC3034 lustas suteikia Bluetooth 5.0 priėmimo užtikrinti aukštą signalo stabilumo.Be to, pastarasis yra suderinamas su standartiniu "Bluetooth" SBC ir AAC kodeku, taip pat aptX ir APTX-HD aukštos kokybės dėžė nedelsiant, iki 24-bitų 48 khz už aptX HD.

Odinis saugojimo krepšys ir nuimamas ausies pakaba yra įtraukti į Specifikaciją šio produkto šeima

Prekės Pavadinimas IKKO Suderinamus Prietaisus, Stebėti Punktas Svoris 12.0 uncijų Modelio Numeris ITB05 Dalies Numeris ITB05

Apie IKKO:

IKKO tikslas-skatinti naują sąvoką "laisvė" ir " high fidelity muzikos mėgėjams atsižvelgiant į sparčią šiuolaikinės skaitmeninės muzikos.

IKKO įsipareigojo integruoti nauja era skaitmeninio gyvenimo dizaino koncepcija į nesiliaujantys naujovių, todėl kokybiškos garso ir vaizdo patirtį.

IKKO dizaino filosofija:

Per mūsų puikus produktas patirties, mūsų misija ir vertė buvo visiškai nauja interpretacija.Per sąvoka produkto dizaino, šiuolaikinių žmonių yra glaudžiai integruota su "mobilusis Internetas" gyvenimo būdo.

Paprasta ir aišku operaciją, fiziniai ir patogus patirtį, yra mūsų produktų projektavimo nuosekliai pasirinkimas.Tuo pačiu metu.Mes reikalaujame, kad visų produktų dizainą, procesus ir rezultatus bus nuolat atnaujinami ir nuolat renovuotas.

IKKO nuolat tyrinėja estetika gyvenimą ir nuolat pristato produkto sąvokas į dabartinę epochą, į pasaulį, kad vartotojai galėtų džiaugtis gyvenimo džiaugsmą netikėtais būdais.

Ką mes primygtinai raginame, tai yra, kad IKKO, kad jus juslinio pasaulio ir touch muzikos siela patirties su aukštesnės kokybės ir paprastumo.

Puikus ergonomiškas dizainas:

Remiantis įvairių ergonominiai projektavimo principai ir modeliavimas dėvėti bandymų duomenis, IKKO dizaino aukštos kokybės produktas, išvaizdą ir patirtį,

IKKO galutinis siekimas produktų atsispindi jos reikalavimų visas detales

Puikus derinimo būdai:

Ikko turi ilgametę patirtį garso reguliavimą, siekiant užtikrinti, kad garso veiklos kiekvienas produktas yra pakankamai įspūdingi.

Ikko panaudoja visą garso technologija ir atidžiai blizginimo kiekvieną detalę, siekdamos patenkinti savo aukštos kokybės reikalavimus dėl garso kokybės.

Žymos: hifi fet stiprintuvas, headphon amplifi, es9038q2m valdyba, juoda įdaras, vpk adc "bluetooth", audio dac, IE 40, ak4493, vpk, jaben oriolus.

Charakteristikos

Prekės Pavadinimas ĮDARAS
Išėjimo Tipas "Micro-USB"
DSD (Direct Stream Digital) Taip
Rekomenduojamas Didžiausias Ausinių Impedansas <32 Ohm
Tipas Mini Stiprintuvo
Įvesties Tipas "Micro-USB"
"Bluetooth" No
Built-in Baterijos No
PCM Taip
Wifi No

Parašyti atsiliepimą

IKKO LANKO ITB05 5.0

IKKO LANKO ITB05 5.0 "Bluetooth" Imtuvo Dual AK4377 VPK Subalansuotas in-Ear Stebėti/Ausinių Stiprintuvo MMCX Sporto Atnaujinti Kabelis

Kartu Bluetooth imtuvo ir DAC/ausinių stiprintuvo simetrinis droselis formatai sverto puikus dizaino, kokybės, siekiant skatinti aukštos kokybės garso atkūrimui. Į ITB05 konversija ir stiprinimas etapų yra pagrįstas pora nepriklausomų AKM AK4377 VPK žetonų, kurių kiekvieną valdo kanalas visiškai simetriškas

Panašūs produktai: