1/35 Mastelis Unpainted Dervos Duomenys Deckhands

1/35 Mastelis Unpainted Dervos Duomenys Deckhands

Nauja prekė

€11.72

Apie prekę

Sveiki atvykę į parduotuvę

Produktas yra nesurinkti, unpainted modelį (pvz., pic1 parodyta).Pirkėjų poreikį lenkijos, remontas, surinkimas ir purslų spalvos.2 nuotrauka rodo, yra galutinė poveikio,Jei yra neatitikimų tarp įvaizdžio ir konkretaus produkto, tikrasis produktas reglamentuoja,tuo Tarpu, galutiniai rezultatai pagaminti pagal gamybos technologiją įtakos jums, asmeniškai, jei jūs nieko prieš, nereikia pirkti.

pic1

Galutinį efektą, pagamintas pagal individualų įgūdžių lygį

jūsų užsakymą, mes išsiųsti kuo greičiau,Visi užsakymai siunčiami tokia tvarka, kad,Dėl ribotos darbo jėgos, jei būtų daugiau, kad siunta gali būti atidėtas, mes pažadą siųsti pakuotės atliekų vežimo laikotarpį, prašome suprasti.

Visi mūsų produktai yra teisinga patikrinimo, tada saugiai pakavimo ir iš laivo.

express pristatymas yra trečioji šalis, tarkime, mes negalime tikėtis jokių problemų, vykstančių tranzitu.arti gavimo apsauga, jei jūs ne gauti paketą, prašome susisiekti su mumis ir pratęsti apsaugą nuo pranešimo gavimo.Jei jus tenkina mūsų produktus, prašome pateikti penkių žvaigždučių pagirti, tai bus didžiausias mūsų įtvirtinimo, jūsų vertinimas yra mūsų motyvacija, mes bus dirbti sunkiau visiems.

jei gaunate paketą klausimų, prašome susisiekti galime derėtis, mes jums tinkamas sprendimas, jei pirkėjas neturi jokių ryšių, pateikia ginčus, tiesiogiai, mes įdėti savo juodąjį sąrašą, prašome suprasti.

Žymos: 135 masto, 135 modelis, rinkinys derva, modelis derva, orangemom, sarada, shikamaru, konoha, kareiviai dervos, duona lentelė.

Charakteristikos

Amžius > 14 metų
Masto 1
Medžiaga Derva
Prekės Pavadinimas MIRTIES KARALYSTĖ
Įspėjimas Atidžiai smulkių detalių,NEGALIMA VALGYTI
Lytis Unisex
Temos Filmų ir TV
Prekių kiekis Rinkinys >5
Modelio Numeris Pav.
Tipas derva pav.

Parašyti atsiliepimą

1/35 Mastelis Unpainted Dervos Duomenys Deckhands

1/35 Mastelis Unpainted Dervos Duomenys Deckhands

Sveiki atvykę į parduotuvę Produktas yra nesurinkti, unpainted modelį (pvz., pic1 parodyta).Pirkėjų poreikį lenkijos, remontas, surinkimas ir purslų spalvos.2 nuotrauka rodo, yra galutinė poveikio,Jei yra neatitikimų tarp įvaizdžio ir konkretaus produkto, tikrasis produktas reglamentuoja,tuo Tarpu, galutiniai rezultatai

Panašūs produktai: